projektowanie wnętrz domów

Projekt wnetrza domu - noomo

Mieszkanie dwupokojowe z łazienką, o łącznej powierzchni 52,58 m.kw. na Warszawskim Ursusie, przeznaczone na wynajem.
Rozkład mieszkania na planie prostokąta, z dużymi oknami od strony zachodniej, z których rozpościera się widok na pofabryczną część Warszawy.
Po obu stronach wejścia zaplanowano pojemne szafy, w tym szafę gospodarczą, oraz wygodne siedzisko z tapicerowanym zagłówkiem na ścianie. Miejsce na buty we wnęce pod siedziskiem. Część dzienna wyposażona w zabudowę na szerokość ściany wejściowej, w której jest miejsce na biblioteczkę w postaci otwartych półek oraz zamykana część do przechowywania rzeczy. Kluczowym elementem są lustra, które potęgują wrażenie przestronności. Tuż obok biblioteczki umiejscowiono kącik z fotelem i lampą, do odpoczynku. Kanapa ze stolikiem kawowym, a nad nimi wisząca lampa zachęcają do odpoczynku. Naprzeciwko kanapy mebel z miejscem na telewizor. Mebel stanowi przegrodę między częścią kuchenną, a wypoczynkową. Zaraz przy nim stoi wygodny stół z krzesłami, z obowiązkową lampą w centralnym jego punkcie. Kuchnia z długim i wygodnym blatem roboczym po jednej stronie, a naprzeciwko lodówka z piekarnikiem i wysoką szafką.
W łazience miejsce znalazł obszerny prysznic, bez brodzika, z płytek ze spadkiem w stronę odpływu. Kabina typu walk in, a pod prysznicem jeszcze podświetlone półki na kosmetyki. Wąska pralka stoi na ścianie z umywalką, zamknięta w szafce. Nad stelażem wnęka podświetlona, a nad nią zamykana szafka na niezbędne rzeczy łazienkowe.
Sypialnia wyposażona została w szafę z drzwiami przesuwnymi, wygodne łóżko z wysokim zagłówkiem tapicerowanym oraz szafką wiszącą z miejscem na telewizor. Wysokie lustro klejone na ścianę pełni również funkcję powiększającą przestrzeń.

Kolorystyka mieszkania utrzymana w jednolitym stylu, z dodatkami w kolorze niebieskim. Podłoga winylowa dębowa, układana w jodełkę klasyczną. Meble są kombinacją kolorystyczną forniru dębowego, szarej okleiny oraz w łazience granatowego mdf.
Akcentem są dodatki w odcieniach granatu i niebieskiego, takie jak tapeta w ważki w sypialni, zagłówki tapicerowane czy kolorystyka mebli i glazury w łazience.

NAPISZ DO NAS

szybki KONTAKT - darmowa wycena

Arch. Agata Bereziuk

Tel: +48 503 077 487
Mail: agata.bereziuk@noomo.pl

Arch. Anna Kołtyś Dąbrowska

Tel: +48 501 507 502
Mail: anna.koltys@noomo.pl

NOOMO STUDIO ARCHITEKTURY WNĘTRZ

ul. Jagiellońska 36 lok.48
03-719 Warszawa
Mail: studio@noomo.pl