współpraca

ETAPY WSPÓŁPRACY

Prace nad projektowaniem wnętrz trwają od 4 do 8 tygodni w zależności od rodzaju projektu. Dbamy o to, żeby spotkania odbywały się w regularnych odstępach czasowych, co pozwala na sprawne wykorzystanie czasu niezbędnego na wykonanie projektu oraz na przemyślenie przez Państwa poszczególnych zagadnień prezentowanych na spotkaniach. Jeśli spotkania osobiste nie są preferowaną przez Państwa formą, z uwagi na brak czasu, pracujemy online. 
Od kilkunastu lat współpracujemy ze sprawdzonymi i godnymi polecenia ekipami wykończeniowymi i stolarskimi.

SPOTKANIE WSTĘPNE I ANALIZA POTRZEB KLIENTA

Spotkanie bezpłatne dla wszystkich, a przede wszystkim dla osób niezdecydowanych, który projekt wybrać.
Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie w naszej pracowni przy ul. Jagiellońskiej 36/48 (niedaleko metra Wileńska) lub w miejscu przyszłej realizacji.
Na spotkaniu porozmawiamy o możliwościach współpracy w oparciu o Państwa potrzeby i oczekiwania, a także przedstawimy przykładową dokumentację techniczną, która jest podstawą do wykonania projektu.

PODPISANIE UMOWY i ANKIETA PROJEKTOWA

W umowie określamy zakres i harmonogram prac, wynagrodzenie za poszczególne etapy oraz termin zakończenia prac projektowych i wykończeniowych.
Ankieta projektowa służy szczegółowemu poznaniu składowych wnętrza, pozwala odpowiedzieć na pytania o styl i kolorystykę oraz budżet.

INWENTARYZACJA

Dokonujemy dokładnych pomiarów, które są podstawą do wykonania projektu. W przypadku mieszkania nie oddanego do użytku, pracujemy na rysunkach od dewelopera.

KONCEPCJA

Po starannej analizie Państwa potrzeb oraz możliwości technicznych przestrzeni przygotowujemy kilka propozycji nowego układu funkcjonalnego w postaci rzutów z góry.
Pracujemy do momentu pełnej akceptacji z Państwa strony każdego z projektowanych pomieszczeń.

USZCZEGÓŁOWIENIE WYBRANEJ KONCEPCJI

(projekt KOMPLEKSOWY i POD KLUCZ)
Przygotowujemy fotorealistyczne wizualizacje projektowanych wnętrz.
Etap rozmowy o szczegółach; przedstawiamy konkretne rozwiązania projektowe wybranej koncepcji, przygotowujemy rysunki widoków (kładów) wszystkich ścian oraz proponujemy konkretne materiały wykończeniowe (wybieramy producenta, model, określamy niezbędne ilości potrzebnych materiałów). Pracujemy na gotowych próbkach materiałów, które mogą Państwo obejrzeć podczas spotkań w pracowni.
Przywiązujemy olbrzymia wagę do prawidłowego i funkcjonalnego wykorzystania możliwości związanych z oświetleniem każdego wnętrza.
Wybieramy sprzęt AGD i RTV. Na każdym z etapów decydują Państwo o ostatecznym kształcie projektu i proponowanych rozwiązań materiałowych.

WYTYCZNE TECHNICZNE DLA WYKONAWCÓW

Każdy z przygotowanych przez naszą pracownię projektów zawiera szczegółowy opis wykorzystanych materiałów, sposobu ich układania oraz informacje niezbędne do poprawnego wykonania projektu.
W skład projektu technicznego wchodzą:
– zalecenia wod – kan (rozmieszczenie białego montażu, armatury, zmywarki, pralki, suszarki, odprowadzenia wody z jednostek klimatyzacyjnych)
– wytyczne elektryki (rozmieszczenie punktów świetlnych, włączników, gniazd, mat elektrycznych, jednostek klimatyzacji)
– zalecenia wentylacji
– wytyczne c.o. (ogrzewanie podłogowe, rozmieszczenie i dobór grzejników)
– kominki (wykonanie instalacji do podłączenia wkładu kominkowego)
– klimatyzacja (rozprowadzenie instalacji i umiejscowienie jednostek wewnętrznych i zewnętrznych)
– plan wyburzeń i domurowań
– układ zabudów g-k i sufitów podwieszanych
– sposób układania gresu, kamienia, parkietu oraz innych okładzin ściennych lub podłogowych
– szczegółowe rysunki mebli wykonywanych na zamówienie

PRZEKAZANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ

Etap zamykający prace projektowe to przekazanie Państwu szczegółowej dokumentacji projektowej. Dla przykładu, dokumentacja mieszkania 80 m.kw. składa się z 80-90 rysunków w formacie A3 oraz zestawienie materiałów w pliku excel.

NADZÓR AUTORSKI nad pracami wykończeniowymi (projekt POD KLUCZ)

– wizyty na budowie (Warszawa i okolice) w celu sprawdzenie zgodności prowadzonych prac z dokumentacją projektową
– wprowadzenie rozwiązań zamiennych spójnych z założoną wizją projektową, jeśli pojawią się niedające się wcześniej przewidzieć problemy wykonawcze – wyjaśnienie wątpliwości dotyczących rozwiązań przyjętych w dokumentacji
– koordynacja harmonogramu prac wykończeniowych oraz podwykonawców: ekipy ogólnobudowlanej i stolarskiej, montażu klimatyzacji, drzwi, kominka lub bio kominka, sauny, parkietu, listew przypodłogowych i innych elementów ujętych w projekcie
– realizacja zamówień i koordynacja dostaw wszystkich materiałów i elementów zawartych w projekcie m.in.: szklenia, luster, białego montażu, armatury, opraw oświetleniowych, podłogi drewnianej (drewno, chemia i ułożenie), listew przypodłogowych, gresu, glazury, mebli gotowych, drzwi, okładzin ściennych i okiennych, wkładu kominkowego lub bio kominka, klimatyzatorów

kontakt

szybki KONTAKT - darmowa wycena

Arch. Agata Bereziuk

Tel: +48 503 077 487
Mail: agata.bereziuk@noomo.pl

Arch. Anna Kołtyś Dąbrowska

Tel: +48 501 507 502
Mail: anna.koltys@noomo.pl

NOOMO STUDIO ARCHITEKTURY WNĘTRZ

ul. Jagiellońska 36 lok.48
03-719 Warszawa
Mail: studio@noomo.pl  agata-bereziuk-1
  anna-koltys-dabrowska-1

  NOOMO STUDIO ARCHITEKTURY WNĘTRZ

  ul. Jagiellońska 36 lok.48
  03-719 Warszawa
  Mail: studio@noomo.pl

  NOOMO STUDIO ARCHITEKTURY WNĘTRZ

  ul. Jagiellońska 36 lok.48
  03-719 Warszawa
  Mail: studio@noomo.pl

  Copyright © 2024 Noomo – Projektowanie wnętrz Warszawa – 20 lat Doświadczenia | Powered by Astra WordPress Theme iving room icons created by Freepik – Flaticon Sketch icons created by Freepik – Flaticon Rent icons created by Freepik – Flaticon Cooperation icons created by Freepik – Flaticon Icons made by Good Ware from www.flaticon.comExperience icons created by Culmbio – FlaticonIdle icons created by ChilliColor – Flaticon Architect icons created by Freepik – FlaticonOne on one icons created by Maxim Basinski Premium – Flaticon Customer service icons created by Icon home – FlaticonRendering icons created by Smashicons – FlaticonArchitecture icons created by monkik – Flaticon