...
nasze atuty

DLACZEGO MY

WIEDZA

Projektowanie i aranżacja wnętrz nie posiada regulacji prawnych co do jakości i sposobu wykonania projektów, co powoduje, że na rynku jest mnóstwo osób bez wiedzy technicznej, które mogą się sprawdzić w dekorowaniu wnętrz ale nie w przygotowaniu projektu realizacyjnego.
Nasza baza wiedzy, to ukończone studia na Politechnice Warszawskiej na wydziale Architektury. Następne lata to nieustanne pogłębianie jej w dziedzinie nowości technicznych oraz uczestniczenie w międzynarodowych targach branżowych.

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy kilkanaście lat doświadczenia w projektowaniu i aranżacji wnętrz a także nadzorowaniu budów. Mamy mnóstwo zadowolonych klientów, którzy do nas wracają lub polecają nas swoim znajomym. Ponadto współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami wykończeniowymi, stolarskimi etc. Dla naszych klientów znajdziemy właściwą ekipę i dogodny termin realizacji.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Na rynku jest ogromny wybór materiałów, dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości materiałów, dobierzemy najwłaściwsze dla Ciebie, w zależności od określonego budżetu. Mamy wypracowane rabaty w sklepach, które przekazujemy Klientom.
Dbamy o budżet podany przez Klienta.

PROWADZENIE PROJEKTU PRZEZ ARCHITEKTA

W naszej pracowni każdy Klient prowadzony jest przez jednego architekta. Od podpisania umowy do zakończenia prac objętych umową, jest to jedna osoba – architekt.

UMIEJĘTNOŚĆ SŁUCHANIA

Przeprowadzamy szczegółową ankietę projektową, żeby poznać potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Pytamy o elementy, które mają znaleźć się we wnętrzu oraz preferencje kolorystyczne. Na jej podstawie tworzymy wnętrze dopasowane do potrzeb Klienta i możliwości projektowanej przestrzeni.

PRACA DO PEŁNEGO ZADOWOLENIA KLIENTA

To Twoje mieszkanie, Ty będziesz w nim mieszkał, zatem ostateczna decyzja co do rozwiązać przedstawionych przez nas, należy do Ciebie. Jesteśmy po to, żeby doradzić, wskazać najlepsze rozwiązanie danego problemu projektowego, przedyskutować wszystkie możliwości i dostarczyć Ci najlepsze rozwiązania. Jeśli któraś z proponowanych przez nas propozycji nie spełnia Twoich oczekiwań, pracujemy do skutku.
Oczywiście z przyjemnością przyjmujemy też projekty gdzie klient daje nam wolną rękę jak ma wyglądać mieszkanie, wtedy możesz być pewien, że Cię pozytywnie zaskoczymy.

FOTOREALISTYCZNE WIZUALIZACJE (renderingi)

Przygotowujemy fotorealistyczne wizualizacje na podstawie szczegółowych projektów każdego z projektowanych wnętrz. Rendery pozwalają zobaczyć projektowaną przestrzeń w taki sposób, jak będzie wyglądała po remoncie. Klient może dowolnie zmieniać kolorystykę na wizualizacjach.

SZCZEGÓŁOWA DOKUMENTACJA TECHNICZNA

Bez niej, żadna wizja nie przełoży się na realne wnętrze. Nasza dokumentacja jest szczegółowo przygotowana dla każdej z branż wykończeniowych. Nawet jeśli projekt będzie realizowany przez ekipę nie współpracującą z naszą pracownią, zostanie poprawnie wykonany.

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Proces projektowy trwa od 4 do 8 tygodni i zależny jest od kilku czynników:
– zakresu wybranego projektu
– metrażu mieszkania
– terminarzu klienta

Jak najbardziej, na każdym etapie współpracy masz prawo wprowadzać zmiany.

Przeprowadzimy ankietę projektową, w której podasz nam elementy, mające znaleźć się w projektowanym wnętrzu. Przydatne jest przedstawienie nam zdjęć / wizualizacji wnętrz, które Ci się podobają, mogą to być zdjęcia z naszej strony, z Instagrama, Pinteresta czy Homebooka.

Budżet jest bardzo ważny, pomożemy Ci określić kwotę jaką powinieneś przeznaczyć na realizację projektu. Im mniejszy metraż, tym cena za metr kwadratowy jest większa, bo na mniejszym metrażu więcej jest pomieszczeń, które generują najwyższe koszty (łazienka, kuchnia, wc).
Pracujemy też w drugą stronę, czyli Ty powiesz nam jaki masz budżet, a my dopasujemy do niego projekt.

Projektowanie jest procesem, na którego każdym etapie masz decydujący głos, zatem nie ma możliwości, żeby projekt Ci się nie spodobał, bo Ty ostatecznie decydujesz o jego kształcie. Nasza praca polega na tym, że dostarczamy konkretnych pomysłów i rozwiązań jak Twoją wizję przekuć w funkcjonalne i piękne wnętrze.

Tak, nasza dokumentacja jest przygotowana dla każdego, kto potrafi czytać rysunki techniczne. Jeśli masz swoją ekipę; sprawdzoną i poleconą, to bez problemu zrealizuje one projekt na podstawie naszej dokumentacji.

kontakt

szybki KONTAKT - darmowa wycena

Arch. Agata Bereziuk

Tel: +48 503 077 487
Mail: agata.bereziuk@noomo.pl

Arch. Anna Kołtyś Dąbrowska

Tel: +48 501 507 502
Mail: anna.koltys@noomo.pl

NOOMO STUDIO ARCHITEKTURY WNĘTRZ

ul. Jagiellońska 36 lok.48
03-719 Warszawa Mail: studio@noomo.pl  agata-bereziuk-1
  anna-koltys-dabrowska-1

  MENU

  NOOMO STUDIO ARCHITEKTURY WNĘTRZ

  ul. Jagiellońska 36 lok.48
  03-719 Warszawa Mail: studio@noomo.pl

  NOOMO STUDIO ARCHITEKTURY WNĘTRZ

  ul. Jagiellońska 36 lok.48
  03-719 Warszawa Mail: studio@noomo.pl

  Copyright © 2024 Noomo – Projektowanie wnętrz Warszawa – 20 lat Doświadczenia | Powered by Astra WordPress Theme iving room icons created by Freepik – Flaticon Sketch icons created by Freepik – Flaticon Rent icons created by Freepik – Flaticon Cooperation icons created by Freepik – Flaticon Icons made by Good Ware from www.flaticon.comExperience icons created by Culmbio – FlaticonIdle icons created by ChilliColor – Flaticon Architect icons created by Freepik – FlaticonOne on one icons created by Maxim Basinski Premium – Flaticon Customer service icons created by Icon home – FlaticonRendering icons created by Smashicons – FlaticonArchitecture icons created by monkik – Flaticon

  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.